Jesień idealną porą na kwasy

salon kosmetyczny warszawa

Nie ma wątpliwości, że jesień i zima to doskonałe pory roku, by realizować serie zabiegów z wykorzystaniem kwasów kosmetycznych. Wszystko dlatego, że latem i wiosną skóra twarzy narażona jest na działanie silnych promieni słonecznych, co może wpłynąć niekorzystnie. Nie zwlekaj więc dłużej i zdecyduj się na wizytę w dobrym salonie kosmetycznym. Tylko tam specjaliści dobiorą zabiegi, które będą pozytywnie wpływać na indywidualne potrzeby Twojej skóry.

 

Dlaczego warto postawić na zabiegi z kwasami? Okazuje się, że ich regularne stosowanie pozwoli uzyskać efekt podobny do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, a nawet chirurgii plastycznej. Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom skutecznie można nie tylko zniwelować defekty skóry twarzy, takie jak trądzik, przebarwienia bądź drobne blizny, ale również odmłodzić ją co najmniej o kilka lat. Musisz jedynie wybrać dobry i sprawdzony salon urody. Warszawa i inne duże miasta w Polsce na szczęście dysponują ich sporą ilością. Dzięki temu szybko uporasz się z pierwszymi zmarszczkami, Twoja skóra będzie doskonale napięta, gładka, odżywiona i promienna.

 

Kwasy dobierane są indywidualnie, biorąc pod uwagę nie tylko problem, który mają zwalczyć, ale również typ cery, a nawet styl życia i rodzaj kosmetyków, jakie stosowane są każdego dnia do codziennej pielęgnacji. Co istotne, pierwsze efekty zabiegów z kwasami widoczne są już po realizacji tego pierwszego, natomiast na pełne rezultaty trzeba poczekać do końca serii. Zaleca się, by wykonać co najmniej kilka zabiegów z kwasami w równych odstępach czasu. O ilości i częstotliwości wizyt w salonie kosmetycznym w tym celu decydować może jedynie specjalista, który takie zabiegi wykonuje.

 

Przed podjęciem decyzji, umów się na wstępną konsultację. Chociaż zabiegi z kwasami są bezpieczne, to warto wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Zabiegi muszą zostać przełożone, jeśli skóra jest opalona, występuje na nich infekcja, stan zapalny, opryszczka, podrażnienie, uczulenie.

Dodaj komentarz