Leczenie narządu ruchu

usuwanie haluksów

Zwyrodnienia mogą się rozwijać w naszym ciele przez lata. Czasami też nie od razu są zauważalne. Zmiany postępują jednak sukcesywnie i powoli, a po jakimś czasie uratować może nas tylko leczenie operacyjne. Dlatego tak ważne jest, aby jak najszybciej zwrócić się do odpowiedniego specjalisty. W Warszawie działają prywatne przychodnie ortopedyczne, gdzie pacjenci są przyjmowani od razu, a zarejestrować można się telefonicznie lub online. Dostępni są tutaj także inni specjaliści, a na miejscu jest szpital ortopedyczny.

Szpital i przychodnia ortopedyczna

Skoncentrowanie w jednym miejscu wszystkich niezbędnych usług zapewniających skuteczne całościowe leczenie to szybszy powrót do zdrowia. Zapewniana jest profesjonalna chirurgia stopy w przypadku różnych dolegliwości. To może być ostroga piętowa, płaskostopie, a także patologie Ścięgna Achillesa. W placówkach realizowane jest także usuwanie haluksów z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanego sprzętu operacyjnego. Nad zdrowiem pacjentów czuwa wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny.

Nie wszystkie dysfunkcje wymagają zabiegów operacyjnych

Zanim jednak podjęta będzie decyzja o przeprowadzeniu zabiegu operacyjnego, wypowiedzieć musi się ortopeda oraz chirurg. W wielu sytuacjach niekoniecznie każda dysfunkcja z obszaru narządu ruchu będzie wymagać operacji, a może chodzić tylko o leczenie zachowawcze. Jeżeli już jednak są zalecane, to zabiegi są tu wykonywane mało inwazyjnie, przy użyciu nowoczesnych implantów.

Dodaj komentarz