Podnośniki na przyczepach – a może by tak wynająć?

Podnośniki samochodowe

Podnośniki na przyczepach są teraz niezbędnym narzędziem do pracy na dużych wysokościach. Montaż oświetlenia czy zawieszenie reklam nigdy nie były tak proste, jak przy użyciu podnośników. Kupno ruchomego podestu wiąże się jednak ze sporym wydatkiem. Ale po co kupować, skoro można wynająć?

Nie tylko sprzedaż, także wynajem

Jeśli nie masz wystarczających środków na zakup podnośnika, z pomocą przychodzą firmy oferujące zarówno sprzedaż,  jak i wynajem. W ich asortymencie znajdziemy wszystkie możliwe rodzaje podnośników na przyczepach: począwszy od teleskopowych, przez nożycowe, na masztowych kończąc. Wynajmowane podnośniki na przyczepach to najnowocześniejsze konstrukcje, regularnie serwisowane. W przypadku wybranych firm wynajmujących sprzęt, jest też możliwość obsługi podnośników przez jej wykwalifikowanych pracowników. Usługi wynajmu sprzętu są najczęściej świadczone całodobowo. Większe firmy wynajmujące podnośniki na przyczepach z reguły realizują zlecenia na terenie całego kraju.

Cena wynajmu podnośników na przyczepach

Wynajem podnośników na przyczepach to koszt od 450 zł za dobę za podnośnik 12-metrowy . Cena wzrasta wraz z wymiarami podnośnika. Za wynajem podnośnika o wysokości 17 metrów zapłacimy od 650 zł za dobę, promocyjna cena za tydzień wynajmu tego samego podnośnika to koszt około 2 500 zł. Dla porównania, ceny nowych podnośników o tej samej wysokości wahają się od 35 000 zł do nawet 80 000 zł. Za używane podnośniki zapłacimy niewiele mniej. Ceny używanych podnośników na przyczepach oscylują w graniach od 10 000 zł do 30 000 zł, w zależności od roku produkcji i modelu.

Zlecenie na jutro? Rozwiązanie to wynajem!

Jeżeli więc klient Twojej firmy zapytał się o możliwość przeprowadzenia prac budowlanych na wysokości, a Ty nie dysponujesz wyspecjalizowanym sprzętem, nie rezygnuj ze zlecenia. Wynajem podnośników na przyczepach będzie w tym wypadku świetną alternatywą dla kupna. Pozwoli to nie tylko na zmniejszenie kosztów wykonania usługi, ale także na sprawdzenie dostępnych modeli podnośników na przyczepach pod kątem przyszłego zakupu.

Dodaj komentarz